Fotogalerie

Bitva v Polance 16.1.2011

Na tuto neděli jsme se všichni těšili. Slibovala totiž hojné Šárčiny narozeninové naturálie. Všechno nejlepší Šárinko!!! Dokonce i Kuba přišel! Takže už víme, jak jej donutit chodit na trénink. Stačí zabít prase a po tréninku uspořádat žranici! :-) Nastoupili jsme do prvního zápasu s tabulkově vyrovnaným soupeřem Sokol Poruba v sestavě Jolišek, Deniska, Pavel I., Kuba, Standa a já, podpora z lavičky (Šari, Roman a Pavel F.). Tradiční nejistota prvního zápasu byla viditelná, nejistota podání (já a bouchač Pavel) nás málem připravila o vítězství. Před druhým zápasem jsme požívali zmiňované naturálie, k čemuž nás dohnala 2 zápasová pauza a výsledek se dostavil. Papírově nejslabší soupeř nás potrápil tak, že jsme nakonec jeden set neudrželi. Přesto 2:1 je výhra a snad si toto malé klopýtnutí odpustíme. Do třetího zápasu jsme nastupovali s vědomím, že zisk aspoň jednoho setu bude pro nás úspěchem. Tým Maj Sa se pohybuje na čele tabulky. Co se dělo na hřišti se těžko popisuje. Nahrávačky se prezentovaly jako vynikající a veškeré míče končily přesně na rukou Standy a Kuby, potažmo na zemi soupeře. Byla to nádherná hra a přinesla nám cenné body do tabulky. Chtěl bych všem poděkovat - Šári, Joli, Deni, Romanovi, Standovi, oběma Pavlům a Kubovi za nádherné sportovní momenty a budu se těšit na příští zápasy OVL dne 13.2.2011. Petr.

Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit -

AKCE

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution